Bedy

Takový křáp bych si nikdy nekoupil. To Vám dlouho nevydrží a má to mizerný výkon.

Jestli chcete opravdu tablet, připravte si aspoň 4–5 tisíc. Jinak to jsou laciné hračky, které jsou spíš zdrojem utrpení… Doporučuju se poradit s odborníkem anebo zkušenějším člověkem, který tomu trošku rozumí.

Další odpovědi
Wortygen

Strašný tablet.Já bych si ho osobně nekoupil . Vypadá vzhledově zvláštně a ten výkon není zrovna nejlepší.

leylandus

tenhle stroj ne…to je čínský šmejd za 1000kč značky Miyvi
Pokud máte zájem o levný a kvalitní tablet, doporučuju z osobního hlediska značku Goclever a typ TAB A93.2 …za necelé tři tisíce korun má kvalitu která stíhá ostatním tabletům a Android 4.0 …jedinná nevýhoda je uhlopříčka 10 palců

Fyzik

Tablet – nevím si rady

Nevím, zda mám přihodit, poněvadž nevím, o jakou se jedná značku. Kdyby někdo věděl, dekuji.

Doplněna:
Otazka zní, jestli někdo neví, co to je za značku tabletu. Děkuji.