El dejvo

TABLET je normální že se tablet nabíjí 4–5 h ?

Nejlepší odpověď
anonym

Spočítej si to – potřebnou kapacitu (kapacitu baterie) vyděl proudem, která dodává nabíječka – a vyjde ti doba nabíjení…

Další odpovědi
Beer4Real

Muj se z nuly na max nabíjí přes 3 hoďky, takže bych v tom neviděl problém.

led

Pokiaľ používate originál nabíjačku, ano. Tieto nabíjačky majú maximálny výstupný prúd 1A. Ak použijete na bíjačku (zdroj) s vyšším povoleným výstupným prúdom napríklad 1,5 – 2A akumulátor tabletu si môže „cucať“ viac, takže sa aj skôr nabije, prípadne tablet môže pracovať a súčasne sa aj nabíjať.
Ale pozor! Rýchlonabíjanie môže byť niekedy pre akumulátor škodlivé.