Sarrira

stvůra/nestvůra?

Jaký je podle vás rozdíl mezi stvůrou a nestvůrou? Obě jsou zlé a ošklivé, ne? :)
Doplňuji:
neuspokojivé.
iceT – a podle tebe?

Nejlepší odpověď
iceT

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-rozdil-mezi-stvurou-a-nestvurou

Další odpovědi
annas

Ice Vám poslala odkaz. Stvůra a nestvůra jsou synonyma.

Když se vám odpověď zdá neuspokojivá, vyhledejte si jinou odpověď na internetu.

led

šoféri mi na prechode nadávajú do stvůr a ukayujú ybrojný pas. Keď sa ráno pozriem do zrkadla, vidím nestvůru (Medúza je krásavica)… 🙂
Doplňuji:
prepáčte preklepy, ale tá nestvůra počítačová mi zasa prehodila písmenká