Stravovaci talony

Dobrý den jedem s miláčkem na dovolenou a mají uvedeno,že jídlo je v stravovacích talonech v určité částce.Můžete mi prosím říct co to znamená ?Moc děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Je to vlastně poukázka. Dalo by se říct, že dostanete něco jako dětské peníze a za ty můžete nakupovat v restauraci, obchodě se suvenýry v hotelu, vinárně apod. Pokud je utratíte, nezbyde vám nic jiného, než použít opravdové peníze.

Další odpovědi
elektrikář

Je to jeden ze spůsobů jak si hotel zajišťuje tržbu, že nebudete chodit jíst někam kde to mají levnější.Někdy je na to malá sleva nevýhoda je že vám za ně nevrátí peníze pokud je neutratíte. je to platební poukázka.