Jakubcz

Poradíte stránku, přes kterou se dá vydělávat?

Dobrý den, vím, že se tato otázka opakuje po několikáté, a tímto se omlouvám.Chtěl bych se zeptat, jak bych si mohle vydělat pár kč přes internet. Stačilo by mi cca 100kč,které bych si mohl převést na el.peněženku a investovat je dále. Přes jakou stránku se dá vydělat na internetu?

Mockrát děkuji

Nejlepší odpověď
ivzez

Přes žádnou.

Můžete si však vytvořit vlastní stránku, na níž nabídnete
něco, co dobře umíte, a za co budou lidé ochotní zaplatit.

Další odpovědi
peterd108

Zkus vyplňovat dotazníky nebo se divat na reklamy.

hapiky

Jak udělat peníze přes internet je velká a obšírná výzva. Není to jen o tom najet na nějakou stránku a začít vydělávat.
V dnešní době se za nápady či řešení (Know-how ) platí velké peníze.
Navíc je dost těch, kteří by ti mohli slíbit výdělek a v konci tě jen oškubou.

quentos

ivyzkumy.cz – ovšem s tím, že minimum, které si můžete nechat poslat, je 400 Kč.
(Funguje, už mi je poslali několikrát, jen to samozřejmě trochu trvá, než se nastřádají.)

ivzez

@Peterd108,
znáte někoho, kdo za sledování reklam obdržel nějaké peníze?
Já vím jenom o podvodných nabídkách.