Avatar uživatele
anonym

Klikáte na webových stránkách na reklamní bannery?

Doplňuji:
To je zajimavy, nikdo na ne neklika 🙂 Tak to musi na tech reklamach dost prodelavat… 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? suaeda, anonym před 4327 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Vůbec. Používam blokovač reklam.

Doplňuji:
Známej, kterej má teď vysoce prosperující firmu mi kdysi vyprávěl příběh.
Když začínal podnikat, tak byla v sousedství ještě jedna firma podobnýho zaměření. Internetový reklamy a všechno okolo, to se u nás tenkrát teprve rozjíždělo a ta konkurenční firma právě pár takovejch reklam na internetu měla, ale protože to bylo všechno v počátcích, tak ta internetová firma co u ní měli ty reklamní banery, ta tenkrát ještě neměla jištěný odfiltrování clicků ze stejný IP adresy. Ty banery totiž fungovaly/fungujou tak, že obchod si nechá udělat reklamu u nějaký tý internetový firmy která se tímhle zabejvá a tý pak platí určitou částku za určitej počet kliknutí na tu konkrétní reklamu, poněvač se předpokládá, že co click, to novej zákazník, no ale protože tenkrát neměli okoučovaný ty IP adresy, tak známej udělal to, že všechny svý zaměstnance zapřáhnul přes vejkend do práce, ale místo toho aby normálně pracovali, tak jim tam navez počítače, udělal jim tam internetovou místnost, a všichni zaměstanci povinně celou sobotu a neděli klikali na banery tý druhý firmy :)))

Asi do půl roku konkurence klekla…

Takže takhle se u nás kdysi dělal byznys 🙂

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Klikám na reklamy celkem často. Zajímá mě co firmy nabízí.

Doplňuji:
Mám ráda reklamy a občas narazím i na nějaký odkaz na zajímavou a užitečnou stránku.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Pouze čas od času na nějakou zajímavou reklamu kliknu.

Čas od času mne nějaká reklama zaujme, tak na ni kliknu. Jsme množstvím reklam zahlceni, tak je to dost těžké. Na druhé straně je spousta dobrých reklam (pominu-li vysoce trapnou reklamu Karla Gotta na čaj, kde mu reklama „určitě není zapotřebí“, nebo Dany Morávkové na jogurt), které dokáží pobavit a které je občas dobré si prohlédnout třeba jenom proto, abych získala přehled, kam se svět spotřebního zboží (a podobně) ubírá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lakeysha

Nikdy na ně neklikám. Přehlížím je.

měla jsem adblock, ale ten ksindl novej FF ho nepodporuje
Doplňuji:
Ale to víš, že jsou lidi, co klikaj. A taky to neni o klikání, reklamy tě ať chceš nebo ne ovlivňujou už jen tim, že je vidíš. Mě takhle třeba kdysi nalákala jedna mmo hra. Neklikla jsem na ní, ale když jsem hledala něco na ukrácení chvíle, koukla jsem právě na její stránky. Takhle ty reklamy vydělávaj.

Upravil/a: Lakeysha

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Nikdy na ně neklikám. Přehlížím je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikkol

Nikdy na ně neklikám. Přehlížím je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Nikdy na ně neklikám. Přehlížím je.

.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Nikdy na ně neklikám. Přehlížím je.

jo, taky se divim, jak jim to může vydělávat…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SINGO

Pouze čas od času na nějakou zajímavou reklamu kliknu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Vůbec. Používam blokovač reklam.

Doplňuji:
Snažím se jak v opeře (v nastavení blokování) tak i ve firefoxu pomocí doplňku noscript všechny reklamní web adresy podchytit a odstranit. Rovněž mi načítání jednotlivých stránek blokují přetížené specializované měřiče návštěvnosti (adocean.pl, google-analytics.com ad.). Takže i ty blokuji.

Upravil/a: suaeda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Nikdy na ně neklikám. Přehlížím je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reuef

Vůbec. Používam blokovač reklam.

akorat obcas kliknu, kdyz vyskoci a nejde zavrit – ale s adblockem uz to nastesti moc casto nebejva

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

Pouze čas od času na nějakou zajímavou reklamu kliknu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

Nikdy na ně neklikám. Přehlížím je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pouze čas od času na nějakou zajímavou reklamu kliknu.

Doplňuji:
Pokud si chceš nějaký peníze z reklamy vydělat použij YouTube tam je zisk z klikání na reklamy ale musíš si dát pozor aby ti to Google nezablokoval za porušení pravidel.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacChill

Pouze čas od času na nějakou zajímavou reklamu kliknu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natt

Pouze čas od času na nějakou zajímavou reklamu kliknu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Nikdy na ně neklikám. Přehlížím je.

O zvětšení penisu vážně zájem nemám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Tak nejdřív to vypadalo že všichni reklamy ignorují, ale nakonec se výsledek ankety dost změnil..

před 4326 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

@Lakeysha
Jak to? Já mam poslední verzi Firefoxu a Adblock funguje normálně. Možná bys mohla zkusit přeinstalovat FF.

před 4327 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

zkusit dříve v menu Spravce doplňků aktualizovat AdBlock (poslední v.2.0.3)
http://adbloc­kplus.org/en/

před 4327 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To jo, ale já to pochopil tak, že jí FF hlásí, že je Adblock nekompatibilní a že nejde tedy vůbec nainstalovat.

před 4326 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek