ki-qi

Mám strach z rovnátek. Znám pár lidí co rovnátka mají (měli) a mají hrozně vypoulené rty. Budu mít taky takové rty?

Dobrý den je mi 14 let. Zubař mi doporučil rovnátka. Zuby mám rovné jenom pravý horní a levý dolní špičaky jsou trochu vypoulené dopředu. Musel by mi dát rovnátka na celou dolní i horní čelist. Vím jak to bolí už sem je měla na stoličkách, ale o to nejde. Znám pár lidí co rovnátka mají (měli) a mají hrozně vypoulené rty. A to je ten důvod proč se bojím. Nemáte nějaké vlastní zkušenosti??? Budu mít taky takové rty???

Odpovědi
Drap

Nebudeš, neboj se