piccolopaja

Je problém, když pes štěká v ranních hodinách?

Dobrý den .Ráno odcházím do školky ve čtvrt na osm a pes si párkrát zaštěká je mu rok a půl a dnes mě napadlo soused hned jak jsem se po hodince vrátila ze ho náš pes ruší a ať jsem opatrná nevím jak to myslel ale takhle to řekl chci se zeptat je to velký problém když si pes zaštěká ráno po sedmé hodině a pak je v klidu večer neštěká vůbec děkuji podotýkám že ostatním sousedům to vůbec nevadí

Odpovědi
anonym

Ano, je to problém. Jsou totiž i lidi, který chodí domů ráno, po noční šichtě, chtějí si lehnout a spát. Pak jsou lidi, který prostě mají jen rádi klid, ať je to večer, v poledne, nebo ráno.

Pizza cz

A kolikrát asi štěkne ?? 😅

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

piccolopaja

Samozřejmě chápu že je to nepříjemné akorát když už je soused staršího věku.
Jde o to že štěká cca pět deset minut a pak přestane. Bydlíme tu od Září a nikdy si nikdo nestěžoval až teď po čtyřech měsících .
Sousedi mají také psi co štěkají ale bohužel soused si stěžuje jen na nás že jiného psa neslyší