Natee

Stažení soundtracku k filmu Harry Potter 6 ve formátu .zip

Omlouvám se, jestli to sem nepatří, ale potřebuji se Vás zeptat, jestli nevíte, kde se dá stáhnout soundtrack k filmu Harry Potter 6? Potřebuji to ve formátu .zip, nikoliv .rar..
Doplňuji:
Mám Windows 7 a nabídce nemůžu Total Commander najít. Je tam vůbec?

Nejlepší odpověď
arygnoc

a jaký je mezi tím rozdíl?

na rozbalení souboru (rar, zip, cab a jiných balíčků) použijte total commander, ten je má všechny v sobě integrované, není potřebná žádní další instalace.

prostě klikněte na soubor.rar a jeho obsah si skopírujte třeba do složky hudby (music, sound nebo kde to máte uložené).
hotovo, rarku můžete vymazat.
Doplňuji:
třeba tady:

total commander:
http://www.slu­necnice.cz/sw/to­tal-commander/

Další odpovědi
chudst

Natee: ne, neni tam zarazen.

Doporucuji stahnout k rozbalovani RARu (ZIPek a dalsich) 7Zip: http://www.sta­huj.centrum.cz/ [Odpovedi neberou cely odkaz – dejte do vyhledavani „7zip“] (je zdarma).

Doplňuji:
Nebudete se tak muset omezovat ve stahovani formatu, jako jste to delala doposud). Pokud si s necim nebudete vedet rady, viz dale v diskuzi.

arygnoc

chuds:

pro práci se soubory doporučuji pouze dvou (a více) panelové nástroje, jsou pohodlné, efektívní a dokáží to, co wokna (jakékoliv) ne.

Ale uznávám, je to věc zvyku a názoru.
Prostě na TC nemůžu nechat dopustit, je to jeden z nejlepších nástrojů pro práci se soubory, používám ho už leta třeba i k ftp přenosům.

Je fakt, že existuje množství specializovaných unpackerů, ale ptám se – naco?, když to dokáže jeden vysoce sofistikovný nástroj a jeětě k tomu skoro „univerzální“ (hromadné přejmenování, hvězdičková konvence, vyhledávaní [i přímo v souborech], prohlížení souborů [i obrázků, videa, hudby], přímá editace, atd. atd. atd.).

chudst

Ja treba daleko radeji preferuji kliknuti pravym tlacitkem a okamzite rozbaleni, nez abych si kvuli tomu oteviral total commander a dlouze hledal, kam to chci rozbalit.

arygnoc

souhlasím, vše je o zvyku.

zvyknu pracovat tak s 20 – 30 zipáky najednou, a to bych se upravotlačítkoval.
Takhle soubory označím a hotovo.

chudst

Tohle jde u souboru samozrejme taky :) Jedinou vyhodu spatruji v tom, ze pokud ma nekdo TotalCommander, nemusi si teoreticky instalovat 7Zip.

A obracne: kvuli tomu pravemu jednoduchemu tlacitku mysi preferuji prave 7Zip.

Takze kazdemu, co jeho jest. Kamarad by s vami souhlasil, ten take neda na TotalCommander dopustit. (Ani ja ne, ale zrovna v tomto je mi praktictejsi integrovany program na rozbalovani pod pravym tlacitkem mysi.)

Natee

arygnoc a chudst, mod Vám děkuju. Už to mám stažené a převedé přes Total, ale bez Vašeho návodu bych to nedala. Díky! =))