nik.ola

Status studenta po neukoncenem prvnim semestru

Ahoj, jsem v prvnim rocniku VS, nezvladla jsem ani zapocty prvniho semestru. Chtela bych se prihlasit na jinou VS, tak, ze by zapis byl v cervnu tohoto roku a nastup do studia (zacatek 1. semestru) v zari 2014.
Semestr nam ted skoncil v prosinci 2013 a zkouskove skonci v unoru 2014.
Nicmene jsme na zacatku roku dostali potvrzeni o studiu na cely skolni rok (prvni dva semestry).
Chtela bych se zeptat, jestli tak ztratim status studenta (i prestoze mam potvrzeni o studiu i na druhy semestr) a pokud ano, jake nasledky to bude mit.

Dekuji

Odpovědi
zzzzz

Statut studenta ztratíš, když se ze školy odhlásíš, nebo tě nevyhodí. Pokud se neodhlásíš, čerpáš si řádnou dobu pro studium, to znamená, že si na druhé VŠ budeš muset poslední rok zaplatit. Pokud se odhlásíš musíš se přihlásit na ÚP, aby za tebe stát platil pojištění, nebo nastoupit do nějaké práce.
Doplňuji:
Nebo tě vyhodí, omlouvám se za chybu. 🙂