FlAsh_7

Do jakých/kterých starožitností/umění se vyplatí fyzicky investovat tak, aby se to rentovalo?:

Starožitnosti – investice

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.
--

Vkládejte prosím otázky.

Dobrý den, nedávno jsem četl o alternativním investování do starožitností/u­méní. Do jakých starožitností/umění se vyplatí fyzicky investovat tak, aby se to vyplatilo?

Nejlepší odpověď
Drap

Vyplatí se investovat do všech starožitností, které v budoucnu zvýší svoji hodnotu. Je celkem jedno zda jsou to šperky, obrazy, nábytek či veteráni. Chce to však mít velké znalosti a velmi dobrý odhad. Nelze jednoznačně označit komoditu, která bude stále stoupat na ceně.

Další odpovědi
Kamilovo

Zkousil jsem si před nedávnem koupit z https://www.an­tikart.cz/ pár starožitností, abych mohl přesně toto otestovat a musím říct, že na ceně roste hlavně u úmění. Mám doma několik obrazů a jejich cena roste ročně až o deset procent, což je podle mého názoru velmi slušné zhodnocení.