Stanou se lidé v ČR bezdomovci nebo doživotní platitelé na pronájmu?

https://m.novin­ky.cz/article­Details?sznu=ktbcv­RDnIRCJcW6w&sId=1­&aId=474756 děkuji.

Nejlepší odpověď
autacek

Stát ti má nově půjčit až dvě mega na 1% úrok, tak zachovej klid. Bohužel, tímto chováním stát popožene ceny ještě výš, protože tam kde je poptávka, tam je nabídka. Pokud by lidi za takové peníze byty nekupovali, šla by cena, pokud by chtěl investor prodat, pochopitelně dolů. No a pak je tu otázka, proč nejsi v té skupině která ma to má?

Další odpovědi
Angi-Shy

dřív se z nás stanou samotní imigranti utíkající z vlastní země, jestli sem nacpou tolik imigrantů co tvrdí, lol

nyjono

Proč by měli?
Je jen na každém z nás, jak se o svůj život, potažmo bydlení, postaráme.
Znám mladé, kteří jsou aktivní a začínají být zajištěni.
Není ani třeba krást nebo dědit.

Kryšpín

Můj šéf pamětník jiného ismu má názor, rudoši zadrátovali hranice aby stádo udrželi, kapitalističtí demokraté pomocí hypoték a spol na dlouhá léta si podmaní národ daleko kvalitněji.

Nehledě na státní dluh 1,6 bilionů a jenom 2.1 bilionů pro domácnosti.

Didakt

nyjono:
A tohle jste vzal/a odkud? Teď když mladí odejdou od rodičů „s holým zadkem“ nebo dostanou spoření třeba sto tisíc, tak kde mají podle Vás vzít na byt za dva miliony? Vaše myšlení je zcela mimo realitu… Teď se musí složit při hypotéce dvacet procent rovnou (a bude hůř), což při dvoumilionové hypotéce dělá 400 tisíc. Neznám nikoho kdo by byl schopný si našetřit tolik peněz (mluvím teď o mladých do 30ti let), teď myslím z průměrně vydělávajících lidí. Aktuálně je nereálné, pokud nedědíte nebo nejste z bohaté rodiny si dovolit nejen koupit byt či dům, ale vůbec si vzít hypotéku. V praxi to znamená, že jeden z páru si vezme půjčku na zaplacení zálohy a druhý si vezme na sebe hypotéku. S průměrným platem kolem 15–20 tisíc Vám padne jeden plat jen na splátky nepočítaje vybavení atd… O jednotlivci nemluvě…