hapiky

Stalo se vám, že skutečnost někdy byla podivnější, než všechny podivné předpoklady dohromady?

Ať už z jakéhokoliv oboru.
Za mlada jsme konstruovali různé předzesilovače na kytaru. No jeden měl tak podivný zvuk, že jsme ani nepotřebovali mechanický vibrátor na kytaře.

Odpovědi
Kepler

Jako kluci jsme někomu tajně namazali ráfky na kole olejem a těšili se na legraci. Ono to pak skutečně nebrzdilo a kolega často zahučel někam do křoví. Jenže později, když olej částečně rozpustil gumové špalíky, udělalo to vrstvičku gumy i na ráfku a pak to brzdilo přímo excelentně. Samozřejmě to vydrželo jen omezenou dobu.