terry

Stahujete filmy z Ulozto.cz?

Zdá se mi to nebo ne, že poslední dobou je jejich vyhledávací systém trochu nesystematický.
Velmi mírně řečeno.
Zadaný název filmu často nenajde, vyjede spousta naprosto odlišných a po několika dnech se tam objeví. Pak zase pár dní dne a pak na půl dne ano.
Stránky je potřeba obnovit/aktua­lizovat každou chvíli.
To v dobách minulých nebývalo.
Dělám něco špatně já.
Dík.

Odpovědi
Kelt

Stahuji, i když nějaké problémy tam jsou. Z více nabídek je těžké se rozhodnout, která je pro mne nejlepší.

Drap

Nesleduji.

_Bůh_

Nestahuju.
Stahuju přes torrenty z RARBG a 1337×.

elkon

Stahuji bez problému.

Anabelle

Stahuju, většinou tam najdu skoro všechno :) Za mě je to celkem spolehlivá stránka.

nyjono

Už tam zveřejnili hlášku o problémech se zveřejněním starších souborů.
Prý to řeší.