Právě jsem si z uloz.to stáhl film do Windows Media Player a zjistil jsem, že mi jde jenom zvuk. Nevíte náhodou jak nastavit i obraz? Děkuji :)
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, annas, Jahoda před 5805 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
stále se opakující problém, jeho příčina je ta, že zrovna windows media player nemá v základu ani ty nejpoužívanější audio video kodeky … proto se musí vždy doplnit (k tomu slouží balíčky kodeků – např. CCCP http://www.cccp-project.net/ )
alternativně lze použít lepší multimediální přehrávač – například VLC – http://www.videolan.org/ který tyto kodeky a i řadu dalších vymožeností má už v základu.
nezaškodí použít kombinaci obou řešení, a časem objevit přednosti jednoho i druhého.
| 0 Nominace Nahlásit |
doinstaluj si nějakej balík kodeků.. najdeš třeba www.stahuj.cz
nebo třeba zkus nějakej jinej přehrávač.. třeba GOM
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |