Mili @

Stáhla jsem si ve Slunečnici TEAMVIEWER, do mailu mi přišlo heslo k přihlášení a mailová adresa robot@iinfo.cz …

Nevím, co s tím dál dělat??? Prý to pomáhá ve spojení s jiným počítačem, ale jak na to?
Doplňuji:
ID je co?????

Nejlepší odpověď
Elk

Já jsem kliknul na odkaz v emailu, zadal jméno, heslo a pak to šlo samo.
Doplňuji:
ID je číslo, které se Vám zobrazí v levé části po nainstalování programu. To se odesílá příjemci a taky se odesílá heslo, to se s každým novým zpuštěním mění.

Další odpovědi
panenka

Ano pomáhá to ve spojení s jiným počítačem.Já ho mám v pc když potřebuji pomoc na dálku pošlu známému své ID a heslo které mám na tom team viewer a on se přes to heslo spojí na můj pc a pomůže my.
Doplňuji:
ID znamená tvé identifikační číslo v tom team viewer mění se při každém otevření jen heslo jinak id máš furt stejné

Mili @

Díky…!!!