Lukynxd

Stačí studentovi mobilní telefon s 2 GB RAM?

Nejlepší odpověď
BeRaut

Proč by neměl?
Jestli nemáš v plánu o hodinách hrát hry a podobně, tak na bakaláře, kalkulačku, vyhledávání na internetu a podobný věci bohatě stačí. Ikdyž v dnešní době si kupovat 2GB ram telefon je eeeh. Jestli můžeš a zainvestuj do trochu lepšího.

Další odpovědi
Alesh

To je teda dotaz?! Tak asi záleží, co na něm chce provádět. Za starých dobrých časů telefon sloužil, jak již název přístroje napovídá, k telefonování. U mobilů pak přibyla funkce SMS, jednoduchých her apod. Dnes si telefonem pomalu můžeš už i utírat zadek. Takže záleží, na co ho chceš, na běžné používání to stačí, na náročnější programy, hry to již nebude zcela optimální. 😉

Butters_xD

Samozřejmě, že stačí.

Hlada

Nevím o žádné škole, která by podmiňovala studium vlastnictvím telefonu, natož velikostí jeho RAM. Pokud vím, tak mobilní telefon musí být během vyučování vypnutý.

cochee

Bez ohledu na to zda studentovi, novorozenci, popeláři nebo prezidentovi je z hlediska dnešních nároků na software 2GB RAM v mobilu málo. Typicky stačí mít nainstalován jeden z obvyklých komunikátorů (nejčastější případ, ale jsou i jiné appky) – Whatsapp anebo Viber – a vše se začne neskutečně sekat.

abrokdor

Zpravidla min. 3 GB, 1 GB se bude sekat a bude pomalej, 2 občas taky sekne