Kalim_YT

Stačí pro CB vysálání jen rádio a anténa?

Jsem už nějakou dobu PMRkař a chtěl bych vyzkoušet spojení přes CB, stačí jen nějaké obyčejné CB rádio a obyčejná anténa(145cm)?
Chytím toho dost z okna v přízemí?
Potřebuji nějaké zesilovače, adaptéry, nebo tak něco? (adaptér stylem zásuvka-rádio)
Vůbec nic o tom nevím.

Nejlepší odpověď
ivo xxx

když na to přijde ,stačí ti kus drátu a radiostanice ale raději se podívej kolem kde bude nějaká cb anténa a tam zajdi na rady , většinou trefíš na nějakého co má zkušenosti…

Další odpovědi
Justin1

Jsi registrovaný jako uživatel na stránce https://www.cbpmr­.cz/ ? Pokud ano, můžeš položit tento dotaz v tamním vzkazníku.