Gus_Fring

Stačí každý den cvičit prkno a kliky?

Kliky cvičím kvůli tricepsům a hrudníku. Jiný lepší nebo stejně dobrý cvik, který by se mohl dělat bez pomůcek na tyto partie neznám. A poté prkno. Myslíte, že pouze prkno stačí na všechny břišní svaly? Hluboké, povrchové, přímý, příční, vnější, zévní. Nebo bych měl přidat/vyměnit cvik na břicho. Cvičím úmyslně s vlastní váhou, protože mi nejde o svaly, ale o kondičku, vytrvalost a částečně vyrýsovaní.

Odpovědi
Kelt

Když si myslíš, že to stačí, je to tvůj názor. V reklamě nechám černocha s vyrýsovanou muskulaturou mačkat kroužek a natahovat gumovou stuhu a tvrdit, že díky tomu vypadá tak, jak vypadá. Podle mne bys měl cvičit také nohy, stehna – vše záleží na tobě.