dust8

Spotřebuje se baterie ve světle na kole rychleji pokud se používá režim nonstop svícení, či tzv. blikání?

Odpovědi
Kepler

Samozřejmě se baterie vybije rychleji při nonstop svícení.

elkon

Čím déle svítí, tím dříve se vybije. Proto je důležité, koupit světlo s co nejvyšší kapacitou baterie. Také je důležité, v jakém režimu světlo svítí. Přes den se přední světlo používat nemusí, ale za tmy je blikání k ničemu. Já používám toto světlo a maximální spokojenost. https://svetla-na-kolo.heureka.cz/ca­teye-hl-el1100rc/#prehled/
Svítidlo se dá vytažení z držáku používat jako běžná domácí „baterka“.