Miroslavst

Společná procházka

Vzpomenete si ještě v dnešní uspěchané době, kdy jste naposledy se svým(ou) partnerem(kou)se vzali za ruku a šli se jen tak projít? Bez jasného cíle, jen tak procházka.

Nejlepší odpověď
quentos

tak to se můžu projít leda sám se sebou – a to dělám téměř denně

Další odpovědi
vecernice

Vzpomenu-jsou to tři roky a šli jsme na hřbitov a to je beze srandy.

Bunnik

Někdy v půlce sprna. Šlápla jsem do bláta, měla zakydanou celou nohu a on se mi ještě smál, neřád jeden.

aramah

Procházím se ráno a večer se psem.Jenže to není procházka jakou máte na mysli.

anonym

vzpomenu,mám procházky ráda,většinou mě uklidní po náročném dni,naposled minulý týden

kapka

Když už někam jdeme, tak se za ruku nevodíme. Ale máte pravdu, doba je uspěchaná a na procházky „jen tak“ není buď čas nebo energie.

ladyhawke

bloumáním bez jasného cíle se často nalézá tolik, že bych se o to ve vztahu nerada připravila…