ZuLeona

Jakou společenskou hru pro dospělé doporučíte?

Dobrý večer, přemýšlím o společenské hře pro dospělé – máte někdo zkušenost? Jaká hra by mohla bavit přítele i mě?

Odpovědi
elkon

Jak můžeme vědět co by vás bavilo, když vás neznáme?
Všeobecně mohu nastínit tohle: Když jsem byl ve věku kolem 12–15let, měli jsme doma stolní hru, která se jmenovala Business. Co si tak pamatuji, šlo tam např, o hromadění majetku (nákup pozemků, domů, hotelů a pod.), detaily si už nepamatuji. Ze současných třeba Dostihy a sázky, které jsme hráli s našimi dětmi.

aliendrone

Taková hra (podle mne) možná ani neexistuje. Jednoduše proto, že typy, které neobjevily jistou konkrétní zábavnou a vůbec příjemnou (VELICE!) formu hraní si spolu bude značně těžké uspokojit.

Ale neházel bych flintu do žita. Čínský soudruh vymyslí cokoliv (když se to dá prodat) a jestli něco existuje, hledal bych to na Aliexpressu apod. sajtech. 😉 🙂

quentos

Těžko radit, jednak, jak už bylo řečeno, neznáme vás, a tak ani nevíme, jakým hrám dáváte přednost (strategické, slovní, logické, založené čistě na náhodě…). Za sebe mohu doporučit scrabble, neomrzel mě ani po téměř 30 letech.

LenkaHaj

Super je karetní hra Shit Happens – je zábavná a člověk se u ní nikdy nenudí. Můžete ji hrát ve dvou nebo s partou přátel a vždycky je u ní sranda. Za mě super hra, která nemá náročný pravidla a zatím všechny kamarády, kteří ji se mnou hráli, bavila.

Milunak

Souhlasím je to skvělá, zábavná a bláznivá karetní hra, která neomrzí www.luxor.cz/v/165367­0/shit-happens-cz-karetni-hra Pokud máte ráda černý humor, bude Vás bavit.