Avatar uživatele
ZuLeona

Jakou společenskou hru pro dospělé doporučíte?

Dobrý večer, přemýšlím o společenské hře pro dospělé – máte někdo zkušenost? Jaká hra by mohla bavit přítele i mě?

Zajímavá 0 před 153 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Jak můžeme vědět co by vás bavilo, když vás neznáme?
Všeobecně mohu nastínit tohle: Když jsem byl ve věku kolem 12–15let, měli jsme doma stolní hru, která se jmenovala Business. Co si tak pamatuji, šlo tam např, o hromadění majetku (nákup pozemků, domů, hotelů a pod.), detaily si už nepamatuji. Ze současných třeba Dostihy a sázky, které jsme hráli s našimi dětmi.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Taková hra (podle mne) možná ani neexistuje. Jednoduše proto, že typy, které neobjevily jistou konkrétní zábavnou a vůbec příjemnou (VELICE!) formu hraní si spolu bude značně těžké uspokojit.

Ale neházel bych flintu do žita. Čínský soudruh vymyslí cokoliv (když se to dá prodat) a jestli něco existuje, hledal bych to na Aliexpressu apod. sajtech. 😉 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Těžko radit, jednak, jak už bylo řečeno, neznáme vás, a tak ani nevíme, jakým hrám dáváte přednost (strategické, slovní, logické, založené čistě na náhodě…). Za sebe mohu doporučit scrabble, neomrzel mě ani po téměř 30 letech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LenkaHaj

Super je karetní hra Shit Happens – je zábavná a člověk se u ní nikdy nenudí. Můžete ji hrát ve dvou nebo s partou přátel a vždycky je u ní sranda. Za mě super hra, která nemá náročný pravidla a zatím všechny kamarády, kteří ji se mnou hráli, bavila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Milunak

Souhlasím je to skvělá, zábavná a bláznivá karetní hra, která neomrzí www.luxor.cz/v/165367­0/shit-happens-cz-karetni-hra Pokud máte ráda černý humor, bude Vás bavit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek