Avatar uživatele
Miroslavst

Spánek je nedílnou součástí našeho života. I o něm ale koluje řada mýtů a omylů. Znáte je?

Znáte ty omyly a mýty?
http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/214844-deset-mytu-o-spanku.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? BIGFOOT, Mili @ před 4928 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mili @

Já ráda spím a třeba si i pochrupuju a je mi fuk, kolik mýtů se kolem spánku točí!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Som vyznávačka párnohodinového spánku.
Radšej spať 4 hodiny ako 5 hodín. Pri nepárnom (lichom) počte hodín som nevyspatá…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Mýty jsou kolem všeho.
Spánek je důležitá součást našeho života a je jen na každém jedinci jak se vyspí.

Jen příklad -kdybych se najedla na noc – nemohu pak spát převaluji se a mám neklidné spaní. Manžel se napucne a je spokojenej a v tu ránu spí blaženě.
Co pod hlavu- mám ráda malý polštářek jen pod ucho a manžel má 2 polštáře a ještě macíka. Já miluji chladno a on teplo. Tak co? Poznáváte se někdo?
Každý si myslím nejlíp ví sám ,jak se dobře vyspí a nějaké rady -ty nejsou k ničemu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BIGFOOT

MIROSLAVSTE,a víš ,že k vám může někdo chodit když spíš? Radši se přesvěč:nečekaně se vzbuď,propliž se k nohám své ženy a vodrhň peřinu.A počí­tej:když napočítáš 4 nohy tak je to O.K.a můžeš si jít lehnout.BIGFOOT

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek