Smackdown

Souhlasíte se mnou, že 10 nejkrásnějších žen je z uvedených států?

Souhlasíte semnou stím,že 10 nejkrásnějších žen jsou z těchto státu?

Když mě opravíte budu jen rád 🙂
1.Brazilie
2.Rusko
3.Slovensko
4.Švedsko
5.Venezuela
6.Kolumbie
7.Ukrajina
8.Libanon
9.Angola
10.USA

Nejlepší odpověď
Kepler

Krásné ženy se najdou všude na světě, každá svým způsobem. Pokud bych už měl generalizovat, pak by to byly Jihoameričanky s kapkou černošské krve. Mívají dokonalá těla. Ovšem každý má jiné gusto.

Další odpovědi
Drap

Nesouhlasím

aliendrone

Nemohu souhlasit dokud neuvidím VŠECHNY ženy. Teprve PAK bych teoreticky mohl vybrat 10 z cca 4 miliard! Venkoncem VŽDYCKY (nejpozději od okamžiku, kdy mi zcela „vygumuje“ mozek) je nejkrásnější „ta moje“, takže je pro mne nepochopitelné, že tam nemáš např. Česko! ;) :D :D

annas

Pokud jstse pořadník sestavil sám, nesouhlasím s ním, protože nevím, podle čeho jste pořadí stanovil.

Pokud jste pořadí nejkrásnějších žen převzal, bylo vhodné pro zajímavost uvést zdroj. Informace se velmi často liší,. záleží na kritériu.

Totiž před necelým rokem jsem vložila otázku

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jsme-cesi-jen-proto-ze-se-tak-citime-byt-ze-mluvime-cesky-i-kdyz-naprosta-vestina-z-nas-jsou-geneticky-cizinci

V ní jsem se zmínila o nejkrásnějších ženách na světě,

V zdroji, z něhož jsem čerpala, bylo uvedené

„Je zajímavé, že kvůli namíchání genů jsou naše ženy často považované za nejkrásnější na světě. Jejich vzhled je pestřejší než mají Norky, Řekyně, Skotky nebo Rumunky.“.

Informace z 11. září 2018
„Češky jsou podle National Geographic druhé nejkrásnější na světě. Proč je porazily Izraelky? |“

„V žebříčku, který to natřel třeba ráji italských modelek Milánu, revírům exotických krásek ve Venezuele či Brazílii, ale i hlavnímu městu Švédska, už Prahu předběhl pouze izraelský Tel Aviv.“ atd.

Jinde se zase uvádějí Slovenky.

https://www.ex­pres.cz/nejkras­nejsi-zeny-sveta-08e-/viral.aspx?c=A180911­_115837_dx-viral_stes

Anikitos

Chybí ti Francie, Španělsko a Turecko.

Česko a Slovensko taky, ale jak píše Kepler, krásné ženy jsou vsude na světě.

led

V časoch, keď sme sa ešte „neopičili“ vo všetkom Západu, aj v obliekaní a „maskovaní“, boli české a slovenské ženy krásou hodnotené najvyššou známkou. Vychádzalo to nielen z fyzických proporcií, ale aj v štýle obliekania a líčenia, pretože na našom území sa stretávala západná a východná móda a bolo z čoho vyberať. Teda pokiaľ si nebudeme všímať socialistickú konfekciu.

autacek

Já bych řekl, že je zakázáno házet všechny do jednoho pytle, jen třeba díky národnosti. A je úplně jedno, jestli se jedná o superlativy, nebo ne úplně pozitivní stav. Příklady raději uvadět nebudu, abych nebyl nahlášen.