Sarrow

Souhlasíte se mnou, když řeknu, že pouze přirozenost je dokonalost?

Nejlepší odpověď
Kepler

Pouze přirozenost ne. Kdo se chová přirozeně, klidně si prdne v nacpaném výtahu, strašlivě kleje, když skřípne prst a ženská, které je horko, si ze sebe sundá vše, aby jí tak horko nebylo. Chce to i trochu nenucené elegance, říkat na plno co si myslí a lehce šokovat okolí svým neortodoxním chováním vůbec. To pak majoritní a pokrytecké okolí jen čumí…

Další odpovědi
Drap

Neplatí zřejmě vždy.

Kelt

Platí jen u dětí a zvířat. Lidé by se měli ovládat a dodržovat společenská pravidla.

anonym

Nesouhlasím. Myslím, že oba termíny mohou jít i proti sobě.

da ny

NE, nesouhlasím.

Rokio

Kelt: Když jsem byl náctiletý, tak jsem se koukal na videa Ladislava Špačka a řadu pravidel etikety jsem dodržoval. Minimálně jsem ji uměl dobře teoreticky a rád jsem četl knížky zabývající se etiketou.

ivzez

A že ti z toho nic nezůstalo…