Miky&Miky

Souhlasite s utulky pro psi?

a proc vubec vznikli? a co si myslite o majitelich,kteri pejska odlozi!!

Nejlepší odpověď
panenka

Majitelům kteří si psa pořídí a pak ho odloží bych urvala paprče.Co se týče útulků pro psy tak jsem osobně ráda že existujou protože aspon je o ty pejsky dobře postaráno.

Další odpovědi
BENYTA

Stačí se zamyslet,jak to chodilo před revolucí.Představte si,toulaví psi neexistovali!Vždyc­ky se našel nějaký dobrák,nejčastěji v zeleném /nemyslím VB /,který potřeboval provětrat svou střelnou zbranˇ.Stejně tak s kočkami. Takže sláva útulkům a jejich obětavým zaměstnancům. V odkazech je pár adres,kdo se chce podívat,jak jsou přeplněné…Na druhou otázku nebudu reagovat,protože by mi administrátor stejně všechna ta sprostá slova vymazal!

Zdroj: www.hoddogpin­c.estranky.cz

ReHu

Mám doma 2 psy z útulku a v práci přiběhlého kocoura.
Myslím, že to hovoří za vše.

Misak22

Doslova a dopísmene řečeno Panenko a za to jeden palec nahoru.

lejla37

Já bych svojeho pejska nikdy nenechala dát do utulku a nemam to rada, pravda je bohuzel takova, ze 26.listopadu 2009 jsme museli dát utratit naši betku… ☹

Brčko

Pokud má někdo ještě ten rozum a psa dá do útulku tak tomu rozumím/nemoc,smrt pána,alergie…/ale když někdo uváže psa v lese a uteče nebo ho prostě vyžene ,štěnata dá do popelnice pak se ptám Co jsme to zač?