Rokio

Souhlasili byste, aby se zavedly kuřácké hospody s částí pro nekuřáky?

Samozřejmě je špatné otevřít čistě kuřáckou hospodu. Pokud by tam ale byla část pro nekuřáky, byli byste pro?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano. Klidně i bez části pro nekuřáky. Každý ať si chodí kam chce, Takto to začíná, kuřáci, potom další omezení, třeba alkohol, už teď nám začínají diktovat že máme jíst méně masa, za chvíli nebáudou doporučovat žádné, obdobné je to z mlékem a spoustou dalších věcí. Díky cenám a neustálé propagandě se blížíme k tomu, že auta nebudou a jen ti movití budou moci jezdit na kole. A spousta dalších omezení. Za nějaký čas dostaneme úřední jídelníček, kde bude napsáno co a kdy máme jíst, nic jiného nedostaneme, kdy se máme jít vyprázdnit, co si máme obléci a na kterého debilního umělce se máme dívat a kterého zase obdivovat, Ostatní vše bude zapovězeno.

Další odpovědi
quentos

Dobré ráno, takové už dávno existují.

JežíšKristus

Dobré ráno, kuřáci zabíjí vlivem pasivního kouření tisíce lidí ročně. Až zaplatí kuřáci odškodné rodinám pozůstalých, tak teprve potom se můžeme bavit o tom, co bude dál.

zjentek

Aby si kuřáci častými odchody z vyhřáté hospody ven na mráz dobrovelně nezvyšovali rizika onemocnění, zvláště pak epidemického, sem pro zavedení státem dotovaných kvalitně odvětrávaných kuřáren do každé hospody či stravovacího zařízení, když už se tedy stát bez břemen v podobě závislých smrdutých kuřáků neobejde a bez jejich spotřební daně vlastně ostatním občanům nedokáže zajistit alespoň jakož takož obstojný život i bez nich, i když… Zrušme tabák, léky, republika půjde na chvíli do kopru, než se vše spraví a ožije a s rozumným a nezávislým to při přechodu nastalé těžké krize stejně ani nepohne. Tedy se mnou rozhodně ne.

Takže vlastně nevím, pro jaký typ člověka tady ty hospody a cigarety vlastně jsou a kam ta společnost směřuje. Nerozumím tomu, ale ať to stát zaplatí, když z toho má osoh nebo motýle.

Hlada

Rozhodně ne žádným plošným nařízením. Už toho zaklekávání drobných živnostníků bylo dost. Mělo by být na každém provozovateli provozovny, na jaké zákazníky se chce orientovat.

elkon

Ne.

Ametyst

Čistě kuřácké hospody by byly čistě na majiteli, jak se rozhodne. Co je vládě do toho, jaké zákazníky má? Ostatně dřív než se kouření v nich plošně zakázalo, mnoho majitelů muselo investovat velké peníze do odvětrávání a do oddělení prostoru pro nekuřáky. Už se oficiálně profláklo, že cigaretový kouř zabije covid (aby ne, dýchejte ledový vzduch a máte zaděláno na průšvih, radši vdechuje horký filtrovaný vzduch). Oficiální místa to ovšem pojala selektivně a doporučila nikotinové náplasti. 🙂 To je jako doporučit sypat sůl do rány, aby se zahojila, místo oplachování rány mořskou vodou, což urychluje hojení.

Alesh

Nevím, proč dělat krok zpátky. Zákaz kouření na různých místech je potřeba rozšiřovat a ne naopak. Co bych zavedl, zákaz kouření na balkónech bytových domů.

Roman71

Rozdělte bazén na koupališti na „smí se čůrat“ a „nesmí se čůrat“, a sledujte, kolik lidí se půjde v bazénu vykoupat 😉