_ELIŠKA_

SONY VAIO – problém se spuštěním

Hezký den, Vlastním Sony Vaio VPCEB3L1E a mám takový problém, počítač se nastartuje jako obvykle, běží asi tak 10min, poté všechny jeho funkce řekla bych „zmrznou“, strašně se zpomalí a musím jej vypnout „natvrdku“. Zkoušela jsem různé antiviry, obnovu systému a všelijaké jiné věci… Prosím o radu zda-li by někdo nevěděl jak na to. Přeji hezký den, a předem děkuji za odpověď S pozdravem Eliška

Odpovědi
rodier

Ahoj
neprehriva se? Zkus sahnout na klavesnici na jednotlive casti.. neni nekde nejak vic teplej?