BeRaut

Jak to, že ze na YouTube není možné hrát písničku, ale na Twitchi úplně v pohodě?

Asi je to hloupá otázka ale jaktoze na YouTube se nemůže hrát písnička ale na Twitchi úplně v pohodě..... dě­kuji

Songy na Twitchi.

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Odpovědi
Edison

Co o tom říká YT? Já myslím, že to bude jeich pravidlama, resp. výkladem autorských zákonů… i těch mezninárodních.

elkon

A proč se ptáš tady? Zeptej se na YouTube.