potížistka

Jak se jmenuje v originále písnička od které u nás převzala melodii Ewa Farna ty víš jaký to je (seriál ošklivka Katka)?

Dobrý večer, kámoška hledá písničku od které u nás převzala melodii Ewa Farna ty víš jaký to je (seriál ošklivka Katka) já jsem už prošla celý google a nemůžu jí nikdy najít. Vím, že jí hodně hrají na óčku děkujem moc za pomoc. Hezký večer :)
Doplňuji:
hledám pouze melodii z této české písničky (originál,angli­cá píseň)

Nejlepší odpověď
iceT

Píseň Jaký to je vznikla jako úvodní píseň k seriálu Ošklivka Katka (obdoba úspěšného zahraničního seriálu Ošklivka Betty). (karaoketexty.cz)
Hudbu napsal O. Soukup a slova G. Osvaldová, oba porotci soutěže Superstar. (hanbor)

Zdroj: http://www.ka­raoketexty.cz/tex­ty-pisni/farna-ewa/jaky-to-je-7821

Další odpovědi
marci1

Píseň je český originál. Hudbu napsal Ondřej Soukup ( jak uvádí iceT ) 🙂