petulka laco

Kolik solárních panelů s jakým výkonem a o jaké ceně bych potřeboval na pokrytí spotřeby energie spotřebičů níže?

Ahoj,
kolik solárních panelů s jakým výkonem a o jaké ceně bych potřeboval, abych pokryl výkonný notebook (půl dne), nabíjení mobilu a tabletu a malou lednici?
Počítám, že na tak málo zařízení bude stačit malý panel, ale o ceně nemam představu.

Odpovědi
mosoj

Pokaždé jinak. Podle sluníčka.
Také budeš potřebovat velikou AKU baterii a alespoň Schotkyho diodu.
Tvůj notebook nemá štítek s vyznačeným příkonem ?