vevinka007

Sociálka a středisko sociální prevence

Dobrý den, hlídá nás sociální pracovnice, né kvůli domácnosti a okolí, ale kvůli úplně něčemu jinému, to je jedno!
A je to hlavně kvůli nevlast. tatovy u kterého právě bydlíme.
No jde o to, že mamka má jit do nemocnice, kvůli psychickým poruchám a pokud tam půjde já musím kvůli sociálce do střediska sociální prevence, ale já tam prostě nechci!
A zůstat doma nemůžu, to mi sociálka asi nedovolí :(
Opravdu co mám dělat? Přemlouvat sociálku nebo jet k babičce a tam zůstat? Musí mě do toho sociálka nutit?:'(

Nejlepší odpověď
brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/socialni-pracovnice

Další odpovědi
Drap

Nutit tě nemusí, ale může. To je na jejím rozhodnutí. Jediné, co ty ,můžeš dělat, tak je poslouchat.
Člověk občas musí dělat i věci které nechce, nebo které mu nevyhovují. Tak to zkrátka na světě funguje.