quentos

Snižují „ohrnuté“ rty nějakým způsobem požitek z líbání? Je třeba na ně aplikovat nějakou netradiční líbací „techniku“?

Než si to tady někdo vezme osobně, předesílám, že jde o dotaz z čistě praktických důvodů.

Odpovědi
Válek Petr

Co jsou to „ohrnuté rty“?

Drap

Určitě ne

Dochy

Předpokládám, že dotaz je na poněkud … plnější rty 😉

quentos

Ale kdepak, plné rty jsou něco jiného. Ten výraz se dost používá, třeba vám napovědí Google obrázky…

Dochy

nenapověděly 😉

quentos

On je ten výraz dost výstižný, ten spodní ret skutečně vypadá „ohrnutě“ – je jaksi poněkud vysunutý dopředu.