Rico

Snídáte každý den ráno pravidelně nebo ne?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Snídám. Bez snídaně ani ránu. I v sobotu a neděli, přestože by se tomu dalo říkat předkrm před obědem :D

Další odpovědi
ten který je

Nejhorší je když je ráno půl šestý.To nejde ani snídat.

quentos

ale jo … pokud ten kus koláče ke kávě počítáte za snídani…

anonym

vstávám ve tři a snídám až v deset

iceT

Snazim se,ale moc mi to nejde.

vecernice

Neumím snídat,nikdy jsem se to nenaučila.Ale kafčo s mlíkem tam šupnu,bez toho se neobejdu.Kdyby to četl doktor,ten by mě dal!

dagry

Když mám volno tak snídávám vždy, ale jinak nejsem naučená snídat třeba ve 04.00 h ráno.

mojitek

Snidane je grunt-bez ni nevylezu z baraku

aramah

Nesnídám jenom si dám kávu.

GM

Snídám jenom když mám volno, asi v 9 hod. V prac. dny vstávám ve 4.30, to do sebe nic kromě čaje nedostanu.

ReHu

Snídám. Pravidelně. Jen někdy je už čas oběda, takže zase pošoupnu oběd.

Michal

Snídám a to pravidelně.(nemoc)

atriplex

Já snídám každé ráno v práci, po ranní poradě máme ještě „poradu“ s kolegy.

oskar

Ano snídám pravidelně o čvrt na osum ráno a o víkendech kolem půl deváté.

Gollumek.88

jak kdy. Takže pravidelně určitě ne. Já sama nesnídám nebo spíš nesnídala sem od asi páté třídy na základce. Přítel taky nesnídá, ale snažíme se to nějak zlomit, páč snídaně je základ dne.

skorcovaz

Snažím se snídat každé ráno. Když dodáte jídlem tělu energii hned po probuzení, vlastně mu říkáte, že už jste vzůru a ono musí začít fungovat :) Nejhorší ale je, když si dáte po ránu jen kafe na lačný žaludek, to si zaděláváte hezky na vředy. Občas to ale, bohužel, dělám taky.. :(

Zdroj: http://www.su­per.cz/clanek/40018-o-kvalitnim-spanku-rozhoduje-snidane-nikoli-vecere.html

martin03

Snídaně je první činnost ráno po probuzení.