Džanička

Snažím se vypálit fotky z PC na CD nebo DVD, ale když ho vložím znova, píše mi to že disk je prázdný.. Co dělám špatně?

Dělám to poprvé.. Už fakt nevim.. :/

Nejlepší odpověď
gecco

:-OOO

Dělám něco špatně… Nevím co…
Co dělám a jak a na čem – nenapíšu (to je tajný!!!).

„Co dělám špatně?“
___

  1. Jaký používáš soft? (program na vypalování)
  2. Jak jej máš nastavený?
  3. Jak jej používáš? (jak tam kopíruješ soubory, odkud, v jakém formátu, jaké používáš medium…)

Pokud bys dodala i OS a typ vypalovačky, taky tě neubude…

Takto mohu konstatovat jen:

  • něco děláš špatně
  • už fakt nevíš

___
Hele – podle formulace dotazu je jasné, že takto se to nenaučíš – pozvi si nějakého znalého kamaráda, ať tě to naučí…
😉

Další odpovědi
klumprt

Já už taky fakt nevim…

JájsemRaibek

Možná blbost, ale vypálila jsi ho?
Je možné, že to máš uložené v mezipaměti a čeká na vypálení.
Pamatuji Nero, tam to šlo v pohodě, ale na 7čkách, 8ičkách je to jiné-teda podle mě. Tam musíš dát vypálit-trochu pohledat a pak to vypálíš.

LeVovič

Napiš více info – jak to děláš? Přes jaký program? Chceš, aby se to dalo spouštět jen v PC a nebo třeba i v DVD přehrávači… :)

anonym

Zkus použít freemake ,tam toho jde dost:jak pálení,tak převod pousty formátů.
http://www.slu­necnice.cz/sw/fre­emake-video-converter/
Po instalaci se ti otevře program,do něj vlož přetažením své fotky,
pak klik dole na dvd a už můžeš pálit.
Doplňuji:
Freemake ti video automaticky překonvertuje,že jej přehraješ i v televizi a na všech dvd přehrávačích.

SteimlX

Možná to bude znít divně, ale vypnout-zapnout kompa. Používám momentálně Ashampoo a dost často mi to po vypálení disku a jeho opětovném vložení ukáže, že disk je prázdný, ale na jiných přehrávačích nebo kompech to normálně běhá a potom jdou i u mě.