Reny

Smlouva o pronájmu garáže.

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak mám postupovat při podepsání smlouvy o pronájmu garáže, abych nenaletěla a měla klíč od ní.

Nejlepší odpověď
rynek878

Myslím si,že tato smlouva by Vám měla postačit,abyste mohla být v klidu.

zde máte vzor:

Zdroj: http://vzory.o­kamzite.eu/04za-vzor-smlouva-o-pronajmu-garaze.html

Další odpovědi
sobol

Pokud uzavíráte smlouvu se soukromou osobou tak doporučuji si na internetu přečíst nějaké návrhy smluv, abyste věděla co se v nich může vyskytovat a pokud se domluvíte na ceně za pronájem tak smlouvu podepsat přímo v garáži a klíč si odzkoušet, ale i ani to nezabrání původnímu majiteli si nechat jeden klíč a pak vám vyměnit zámek, doporučuji, abyste byla rychlejší a zámek si vyměnila sama.