tataráček

Slyšela jsem, že existuje pojízdná dermatologická ordinace. Nevíte, kde najdu kontkat?

slyšela sem že existuje pojízdná kdermatologická ordinace.je to pravda,jak je najdu po případě kontakt.

Potřebuji odstranit pihy už se mi dvě natrhli a svědí.

Nejlepší odpověď
annas

Existuje, ale při určítýcch akcích, třeba dne melanomu nebo v rámci ligy pro rakovině atd.

Tato ambulance, vyšetří zdarma zájemce přímo v pojízdné dermatologii.

Nevím, odkud jste, zda je ve vašem městě oddělení dermatologie. Chce to sledovat upoutávky. Vypadá to, že jde o nárazové akce.

"Lidé si mohli dne 6/5 2019 nechat vyšetřit kožní znaménka ve Stanu proti melanomu. na Václavském náměstí v Praze, v pondělí 13. května byl v Brně a o den později v Ostravě.

Každoročně využijí vyšetření zdarma tisíce lidí, loni jich bylo přes 4000. Lékaři odhalili 48 nádorů kůže, za 12 let pořádání preventivní akce už více než 650,"

Zdroj: https://prazsky­.denik.cz/zpra­vy_region/lide-si-mohou-nechat-vysetrit-znamenka-ve-stanu-proti-melanomu-20190506.html

Zeptejte se ve VZP, kdy a kde bude opět tyto akce pořádat. Akce bývá i v jiných městech, např. Jihlavě, Kladně atd. Určitě se dovíte víc.

Není rychlejší jít rovnou do dermatologické ambulace a nečekat na pojízdnou, když máte problémy, jak uvádíte?

Můžete od VZP získat příspěvek na vyšetření dermatoskopem.

https://www.vzp­.cz/pojistenci/vy­hody-a-prispevky/dos­peli/vysetreni-koznich-znamenek