Kris

Slyšela jsem,že když žena kouří a otěhotní měla by kouřit dále,že je dítě už závislé na nikotinu!Hloupost či pravda?

Nejlepší odpověď
arygnoc

no když se dozvíte, že jste těhotná, třeba v pátem měsíci, tak je to pravda.
Když víte, že jste těhotná 14 dní, není to pravda.

První trimestr je pro nastávajíciho človíčka z hlediska vývoje nejdůležitější.

Ale kouření samo o sobě je blbost, něco o tom vím, kouřím přes 30 let.

Další odpovědi
Berušinka

Když žena zjistí, že je těhotná, tak většinou správně přestane – to miminko je pro mamu silnější než nikotin – nevím, jak to popsat, aby tomu každý rozumněl =D
Nepleteš si to tak trochu s drogama? Když se to dítě narodí ženě, která fetuje, tak potom se to řešit nějakým způsobem musí, ale v případě cigaret je určitě lepší přestat!

anonym

No , tak bude jeste zavislejsi. A jeste bych zacala pit , aby si mimi pekne zvykalo. ! -iv-

venkovan

Kouření je jen „zaschlá puberta“ kdy is mlaďoch chtěl dokázat, že už je dospělý, že je frajer a proto může kouřit.
Smutné je, že když si to člověk uvědomí, velmi obtížně se přestává. A taky jak jsem kdesi slyšel, že největší blbost je cpát státu prachy prostřednictvím cigaret a alkoholu, protože na nich jsou hodně vysoké daně.
Každý je ale svého štěstí strůjce a pokud žena v těhotenství kouří do svého štěstí zatáhne i své dítě. Ale prý děti kuřaček ostaní děti nekuřaček během několika let ve vývoji doženou (zpravidla mají nižší porodní váhu atd.).
Hloupost je proto začít.