Složili jste někdy Rubikovu kostku?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=rKvlQfpsZVE
Ten trik se šroubovákem znám taky a jinak jsem ji uměla složit,ale teď už jenom vzpomínám a kostku už nemám,takže jsem si dokázala a tím to haslo,ale dala bych si trochu zase,kdybych ji měla…

Nejlepší odpověď
Dochy

dokázal/l jsem si a tím to haslo

S pomocí šroubováku jsem ji rozebral a následně podle barviček složil… Počítá se to?
Doplňuji:
Kdysi byl návod ve VTM (asi něco jako v tom videu), tak jsem to myslím i dal. Ale skládat podle návodu zas neberu jako „schopnost složit“. To už mi připadá cenější schopnost použít ten šroubovák 😉
A na klasické skládání, přestože se považuji v podobných dovednostech za jednoho ze schopnějších, mám přeci jen asi trochu slabší představivost…

Další odpovědi
anonym

jiní...

Doplňuji:
Nikdy mi to nešlo, byť jsem to zkoušel dvakrát! To bych spíše složil ze strouhanky rohlík!

www

dokázal/l jsem si a tím to haslo

Dnes už bych to ale ani nezkoušel, nemám důvod.

Hlada

dokázal/l jsem si a tím to haslo

Před nějakými 33 lety, když byla v módě, to patřilo k základním dovednostem. Vzpomínám si, že jsem se podle návodu naučil asi 4 kombinace tahů, takže jsem ji také uměl složit. Teď už ale ne.

briketka10

jiní...

ano, když byla v módě, tak ji nosili všichni do
školy tam se skládala pod lavicí, ale bylo to,
tak slyšet, že nám je každýmu úča zabavila a
vracela na konci roku, ale odpověď na otázku,
jestli jsem ji složila, tak jo celou i toho hada byl
obdobou té kostky 😁
na konci školního roku při vydávání vysvědčení
nám bylo rozdáno 8 kostek, 4 zrcátka, protože
nám kluci koukali pod sukně, 3 malý praky z toho
byl 1 můj vlastnoručně vyrobenej na skobičky a
několik flusaček to byly versatilky a tím se flusala
rýže (kluci mizerný) banéé, ale štípalo to 😁

Luxx

jiní...

nálepky jsem přelepila a pak jsem machrovala, že jsem ji složila :D

anonym

kdykoliv ji dám za pár minut

Ano,dříve jsme i v tom soutěžili,kdo bude nejrychlejší,pa­matuju si dodnes i čas
0.57 osobní rekord,ještě ted ji občas skládám s vnučkou,ale už je to cca do 5ti minut,ale pořád ji složím.

Löwe

jiní...

Umím složit jen jednu stranu a pak se mi to celé rozhází 😁 ale pořád lepší než nic.

pusinka50

dokázal/l jsem si a tím to haslo

Jednou, když to šílenství začalo, jsem jen letmo přečetla jakýsi návod a pak se mi ji povedlo složit, bez čtení návodu!:-) Pak už jsem to nezkoušela.

a623682@drdr

kdykoliv ji dám za pár minut

Doplňuji:
Zrovna o vikendu jsem ji skladal (otacenim, ne sroubovakem ani prelepovanim). Akorat umim teda jenom jenom jeden zpusob, pochopitelne ten nejpomalejsi. Rekord mam asi 3 minuty, ale to byla z vetsi casti asi nahoda. Jinak do 4 minut skladam pravidlene.

AmazedWolf

jiní...

Doplňuji:
Nikdy se mi to nepodařilo.

Klaproth

kdykoliv ji dám za pár minut

Patřilo to k základním dovednostem mé generace. Dělal jsem to v čase okolo 1 minuty. Doufám, že bych jí ještě složil, jdu jí najít a potrénuju.

Josef 2000

jiní...

kacka2003

kdykoliv ji dám za pár minut

Já Rubikovu kostku skládám pořád a naučila jsem se to asi za týden nazpaměť, jinak jí složím obvykle pod dvě minuty a rekord mám „jenom“ 1:07 :)