Avatar uživatele
mmm_x

Šli byste do sauny s dětmi?

Nechali byste děti jít do sauny i přes okolnost, že tam lidé často chodí odhaleni?

Zajímavá 0 před 887 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

A proč ne?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Já myslím, že ano, dá se to zařídit tak, že se dospěláci chovají slušně, něco jako na nuda plážích.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
agentpv

když jsem po vojně (1991) vedl skauty, tak někteří mladší kluci – vlčata nás vedoucí přemlouvali ať s nimi chodíme do sauny, že je to super. Nějakou dobu jsme odmítali, pak jsme se přeci jen šli a bylo to super! Chodili jsme v den, který byl určen jen pánům, děcka i ostatní chlapi byly v pohodě, vydrželo nám to asi 2 roky, pak saunu zavřeli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Schluker

Ja jsem jako dite chodil, moje deti budou taky chodit, kdyz budou chtit. Na nahote neni nic spatneho… chodim casto i do spolecne sauny; obcas sam, obcas s kamarady a obcas s kamaradkami. O nic nejde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Ne.
Mám 34 let saunu lékaři zakázanou.
Do společné jsem nechodila. S dcerou, v dětském věku, bych šla, jen mezi ženy. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Do sauny chodím téměř celý život. Bohužel nyní v době covidu jsem zatím vynechal. V sauně chodí lidé nazí. Je to tak přirozené, že to nikomu nevadí ani ve společné sauně. Pokud by se snad někdo pokusil v plavkách je následně vypoklonkován samotnými uživateli. Je to totiž silně nehygienické. Některé ženy se ve společné sauně při pohybu mírně chrání osuškou nebo prostěradlem. V potírně však nikoliv!! Chodím do veřejné sauny ve které je pobyt malých dětí zakázán. Dospělým to nevadí, nicméně nenavyklým dětem by to mohlo psychicky ublížit. Rodiny s dětmi chodí většinou do rodinných saun.
Přesto si myslím, že pokud je dítě na tuto situaci zvyklé tak mu neublíží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marty Koller

Jak odhaleni?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Nemám rád sauny.
Ale jinak v tom nevidím problém. V bazénu ve sprchách máš šanci také vidět bambilion naháčů a nikomu to nevadí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mmm_x

Marty Koller, jakože ve společných saunách chodí lidé často nazí

Avatar uživatele
čížek

Co je to za nesmyslná otázka? V sauně chodí lidé úplně normálně nazí. Chodíme s dcerkou odmalička…

Nový příspěvek