mmm_x

Šli byste do sauny s dětmi?

Nechali byste děti jít do sauny i přes okolnost, že tam lidé často chodí odhaleni?

Nejlepší odpověď
Drap

A proč ne?

Další odpovědi
paul1

Já myslím, že ano, dá se to zařídit tak, že se dospěláci chovají slušně, něco jako na nuda plážích.

agentpv

když jsem po vojně (1991) vedl skauty, tak někteří mladší kluci – vlčata nás vedoucí přemlouvali ať s nimi chodíme do sauny, že je to super. Nějakou dobu jsme odmítali, pak jsme se přeci jen šli a bylo to super! Chodili jsme v den, který byl určen jen pánům, děcka i ostatní chlapi byly v pohodě, vydrželo nám to asi 2 roky, pak saunu zavřeli.

Schluker

Ja jsem jako dite chodil, moje deti budou taky chodit, kdyz budou chtit. Na nahote neni nic spatneho… chodim casto i do spolecne sauny; obcas sam, obcas s kamarady a obcas s kamaradkami. O nic nejde.

da ny

Ne.
Mám 34 let saunu lékaři zakázanou.
Do společné jsem nechodila. S dcerou, v dětském věku, bych šla, jen mezi ženy. :D

mosoj

Do sauny chodím téměř celý život. Bohužel nyní v době covidu jsem zatím vynechal. V sauně chodí lidé nazí. Je to tak přirozené, že to nikomu nevadí ani ve společné sauně. Pokud by se snad někdo pokusil v plavkách je následně vypoklonkován samotnými uživateli. Je to totiž silně nehygienické. Některé ženy se ve společné sauně při pohybu mírně chrání osuškou nebo prostěradlem. V potírně však nikoliv!! Chodím do veřejné sauny ve které je pobyt malých dětí zakázán. Dospělým to nevadí, nicméně nenavyklým dětem by to mohlo psychicky ublížit. Rodiny s dětmi chodí většinou do rodinných saun.
Přesto si myslím, že pokud je dítě na tuto situaci zvyklé tak mu neublíží.

Marty Koller

Jak odhaleni?

Dochy

Nemám rád sauny.
Ale jinak v tom nevidím problém. V bazénu ve sprchách máš šanci také vidět bambilion naháčů a nikomu to nevadí.

mmm_x

Marty Koller, jakože ve společných saunách chodí lidé často nazí

čížek

Co je to za nesmyslná otázka? V sauně chodí lidé úplně normálně nazí. Chodíme s dcerkou odmalička…