Rakira

Šli byste do iPhone 4S? Proč ano? Proč ne?

Zajímá mě Váš názor a popř. i nějaká zkušenost majitele :)
DÍKY :)

Nejlepší odpověď
jpau

Nešel, je již starý, není podporovaný. Když toto provedení tak raději iPhone SE.

Další odpovědi
Tw!st

Mám 5ku, kterou mám už přes 4 roky, tudíž co se týče značky Apple, tak jedině doporučuju. Do 4S už bych asi nešel protože je to už celkem hodně starý model a už není aktualizovaný- nedělají se už pro staré modely aplikace. Pokud chceš skvělý telefon v poměru cena/výkon tak doporučuju iPhone SE. Má specifikace stejné jako iPhone 6S ale cena je výrazně nižší.

Drap

Nešel. Nevyužil bych ho.

gecco

Ne – je to příliš malá krabička, nevešel bych se…
😉

sesednizkola

Jdi do 5s nebo spíš 6, 4s je už hodně moc starý. Zkušenosti s 5s – jedním slovem dokonalost.

dubraro

Nešel bych do žádného produktu Apple. Z principu.

Rakira

Díky :)