Hufnágl

Šli byste (byli jste) na vyšetření, i když nemáte příznaky koronaviru?

Odpovědi
Hlada

Ne, nemám potřebu si vrtat v nose

Nevím, k čemu by mi byl výsledek dobrý. Testy nechám těm, kteří to potřebují.
Co je to za zcestné myšlení o placení státem? Kdybychom se nechali testovat všichni, tak výdělečně činní zaplatí nejen svůj test, ale i poměrnou část za ostatní bez příjmu.

Gonfaloniér

Ano, mám na to nárok a pokud to platí stát...

Až polovina nakžených prý nemá klasické příznaky. A u každého to může být jinak, někdo si ani nemusí všimnout, že je nakažený – může ho jen trochu bolet hlava atd, a jiný umírá na jipce/aru (nehledě na věk).
Samozřejmě ale ne jen tak bez důvodně, jen kdyby mi to bylo doporučeno (např doktorkou) nebo bych sám měl nějaké podezření.

anonym

Ne, nemám potřebu si vrtat v nose

Pepa25

Jiná odpověď

Šel bych, pokud by pro to byl důvod, např. bych potřeboval negativní test. A nezáleželo by na placení.

martin319

Ne, nemám potřebu si vrtat v nose

aliendrone

Jiná odpověď

Mno, sám od sebe asi ne, ale znáš ženský. Mé sourobosorky do mě ryly tak dlouho (znáš to, jsem prý riziková skupina, prasynovci nebylo ani 6 měsíců atd. atd.), až jsem tedy šel. Bylo to na jaře a šlo o „nový typ“ testu (tenkrát), kdy se zjišťovaly i protilátky (ergo jestli už Covida nemáš za sebou). Světe div se, prodělal jsem Covid aniž bych si všlml. :D :D :D

To určitě znamená, že jsem echtovní Alien, nějaký Terminátor proti mě hadr. Nebo je tu i jiné vysvětlení? Co myslíš? ;) :D :D

Lucyfer

Ne, nemám potřebu si vrtat v nose

Hufnágl

Žabko zelená, ještě že tě tu máme.