Complex

Skutečne na hladině světového vodstva plave podle statistik ochránců přírody bezmála 270 tisíc tun plastového odpadu?

Nejlepší odpověď
annas

Ano plave. Jeho množství neustále vzrůstá.

Např.

  1. Do roku 2050 bude v oceánech více plastu, než bude ryb.
  2. Množství plastu v oceánu se má do roku 2020 desetiná­sobně zvýšit
  3. Přibližně 8 milionů tun plastů se každoročně objeví v oceánu. Z tohoto množství 236 000 tun převažují mikroplasty- především drobné kousky rozbitého plastu, které jsou menší než ) malý nehet

atd.

https://www.e­arthday.org/2018/04/05­/fact-sheet-plastics-in-the-ocean/

Další odpovědi
Drap

Ano, skutečně. Před nedávnem jsem to měřil

ivzez

Na takto formulovanou otázku lze odpovědět pouze:
Ano,
na hladině světového vodstva podle statistik ochránců přírody
skutečne plave bezmála 270 tisíc tun plastového odpadu.

(Myslíte si snad, že je někdo z nás schopen změnit statistiky ochránců přírody?)