Uhlsa111

Škodí vlasům culík?

Škodí vlasům volný culík při nošení na denní bázi?culík si dělám až dole u hlavy a povytahuju z něj pramínky,tak by mě zajímalo jestli i to je pro vlasy škodlivé.

Odpovědi
iceT

Záleží na tom, jakou gumičkou je culík stažený, jak dlouho, jak pevně. Třeba kovové skřipce, tyto
https://makeup­.cz/product/300551/
vhodné nejsou, kamarádka to nosila denně a pevně skřípnuté a zjistila, že jí to dost oštípalo vlasy.
Vlasy taky potřebují volnost.

Vercule

Hele, ono tech shopů je opravdu hodně. Dalo by se říci, že si stačí vybrat :D Ale pozor na věc… Je třeba koupit kvalitní clip in, nejlépe z pravých vlasů. Já mám skvělou zkušenost se shopem hotstyle a ten mohu jedině doporučit.

SuzanKa

Kéž bych měla vlasy na svůj culík… bohužel mi nechtějí narůst… Ale já jsem si poradila 😛 https://www.clip-in-vlasy.eu/culik-z-pravych-lidskych-vlasu-rovny-50-tmave-hnedy Doporučuju, vypadá to nádherně.

GabulkaA

Hele a jak se ti culík nosí? Já teda musím říct, že ten co mám, taky teda z clip in vlasy.eu, je senzační. Nosím ho opravdu moc ráda :)

Lurenka

Jak te culík vypadá v účesu? A dá se upravovat?

Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

GabulkaA

Jé, já jsem na tom úplně stejně… Jsem ráda, že jsem na tu diskuzi narazila. Na clip in vlasy.eu jsem se koukala a ty culíky tam mají senzační.