zazubek1998

Poadite, jak vyřešit u OA Škoda Felicia problémy s otáčkami motoru?

Dobry den. Mam mensi problemy s Feldou. Je to 1.3 MPi 50kw. Problem nastava, kdyz se auto ohreje, otacky sami vylitnou ke 4 az 5tis. otackam. Je to docela neprijemna vec, zvlaste pak v kolone a motoru to moc neprospiva. V servise mi vycistili klapku. Auto jede o neco lepe ale problem s otackami pretrvavaji. Napadlo me propalene tesneni u sani, nebo saci potrubi. Ja fakt nwm co s tim, jelikoz autum moc nerozumim. Muze mi prosim nekdo poradit? 🙂 Dekuji a prrji hezky den 🙂

Původní neotázka
Skoda Felicia, problemy s otackami motoru

Odpovědi
Kepler

Podobná otázka už tady byla: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-me-blbnou-otacky-motoru V každém případě bych to dal na diagnostiku, často bývá problém v řídící jednotce.

Arne1

To chce nějakého servisáka – praktika. Ti co se spoléhají na diagnostiku takové věci ne vždycky najdou.