areka1

sháním kytarové tabulatury k písničkám Carpe diem od AG Fleku a Telegraf road od Křesťana. Mám na mysli kytarová sóla.

Odpovědi
kelley

Jestli existuje tablulatura na Carpe Diem to netuším, ale nejspíš ne… Takže poslouchat, poslouchat (pomůcka – je to v A moll). A Telegraph Road je původně od Dire Straits respektive od Marka Knopflera, na to by se snad někde na webu dala tabulatura najít.

areka1

obě písničky, jejich historii i akordy znám a obě si ráda zahraju. Jen by si podle mě i ode mě zasloužily mezihry i s těmi vyhrávkami. Chtěla jsem si usnadnit práci:). Na netu jsem nic nenašla. I tak děkuji.