Seznam – email- reklamy

Když se připojím na email na seznamu, tak je pořad plný reklam,nejde tomu pořadně zarazit?Dekuji ,potřebuji definitivní řešení
Doplňuji:
mam Operu,addbloc­ky také

Nejlepší odpověď
www

Zajímavé, addclock plus tomu zabrání velmi účinně!
Musíš ale také přidat do blokovaných ručně i zobrazovací pole reklam.
Zkušenost

Další odpovědi
cochee

Předpokládám, že je řeč o tom, že „je pořád plný reklam“ znamená reklamních nevyžádaných mailů? Protože reklamu blokující doplňky fungují dobře. Nepomáhají ale na spam, to je něco úplně jiného. Řešení: seznamácký mail zruš, lepší už asi nikdy nebude. Spamové filtry Seznamu stojí za prd, navíc si myslím, že na tyhle spamy, pocházející přímo od Seznamu, je naschvál neúčinný. Já sám jsem v procesu rušení prvního z mých tří mailových účtů. Anebo jak píše badisko, použij mailového klienta, ne webmail. Najdeš na českém netu dost dalších freemailů, které spam filtrují o řád lépe (vlastní zkušenost s Atlasem, Centrem, Volným), anebo použij zahraniční – GMail, Outlook.

Bedy

Pravděpodobně máte unesený prohlížeč – Seznam za nic nemůže. To nejsou reklamy Seznamu, to prostě máte nainstalovaný doplněk v prohlížeči, který prostě v určitých intervalech vkládá do stránek reklamy. Řešení? Stáhněte si AdwCleaner – http://general-changelog-team.fr/fr/dow­nloads/finish/20-outils-de-xplode/2-adwcleaner

Po spuštění programu klikněte na tlačítko Scan a po dokončení prohledávání počítače rovnou klikněte na tlačítko Clean. Potom si zřejmě program vyžádá
restart počítače, který kliknutím na tlačítko OK potvrdíte.
Po restartu skočte do Start-Počítač-Místní disk C:\ – tam uvidíte soubor AdwCleaner[S?].txt – to je výpis, který mi prosím pošlete emailem na adresu bedy zavináč outlook tečka cz. Koukneme, jestli tam ještě náhodou není nějaký problém…

Jinak ještě k Seznam Emailu – pokud si člověk tam ten antispamový filtr pořádně nastaví, není problém. Nebo používejte nějaký poštovní program, například Windows Live Mail či Mozilla Thunderbird.

badisko

Mozilla Thunderbirld … http://www.mo­zilla.cz/stah­nout/ ma vylepsene antispamove filtry … pak se podivej tady … http://napove­da.seznam.cz/cz/lo­gin/blokace-seznam-uctu/ a si nejlepsi moznost je nepouzivat ten priblblej seznam.cz … je to hroznej E-mail …
Pouzivej treba .. Outlook od microsoftu … tam si klidne muzes tvuj .. Seznamackej E-mail pripojit s tim rozdilem …ze ma zase lepsi filtry na spam …
Ikdyz… ta mozilla Thunderbirld ..take neni spatna :d take ji pouzivam a problem se spamem mam minimalni …

klob1

Ano, také mě to štve, ale co člověk si zakliká a odstraňuje a někteří lidé se pak nemusí bát, že se budou nudit.
No oni ty reklamy už letí všude. Začátek bez reklam a pak? jejej, najednou také tam jsou.
Jen mě zajímá, jestli ti, co to posílají platí tu reklamu a pak provoz pro ostatní obyčejné lidi je zdarma, nebo jestli neplatí a nás otravují.
Vím, jak ti žádná reklama nepřijde. Smaž vše nepoužívej net a máš zaručené, že ti také z netu žádná reklama nepřijde.

anonym

Jaký používáš prohlížeč? Doinstaluj si doplněk na blokování reklamy, AdBlock pro Firefox i Chrome. Stačí dohledat na netu „blokování reklamy“