georgia

sexuální nevěrnice kamarádka

načapala jsem mojí nejlepší kamarádku s manželem(mým)v pos­teli při orálním sexu.mám mu i jí odpustit,nebo rozvod a kamarádku uškrtit"

Nejlepší odpověď
ten který je

Nebyla to Vaše kamarádka,jen s Vámi hrála falešnou hru.O manželovi musíte rozhodnout Vy.

Další odpovědi
Jahoda

Kamarádku bych pustila k vodě a s manželem bych se asi rozvedla. Protože to, co udělali za Vašimi zády je opravdu odporné. A ještě něco: Kamarádku neškrťte, je to zbytečné…

Nuk nuk

Kamarádku neškrťte, nestojí Vám za to.

Co se týče manžela, pro nevěru znám jen jediné řešení a tím je rozvod. Některé věci je třeba řešit radikálně. Nevěra je nevěra. Ale samozřejmě, záleží to jen na Vás.

Jinými slovy, odpustit mu můžete, ale odpuštění neznamená žít v nedůvěře a ponižování.

Retko

Predstav si sebe na jejim miste…

afro.minerva

Tak načapat při něčem takovým svého manžela a svoji kamarádku, tak to je opravdu odporné. To podporuje můj názor, že kamarádkám se jednoduše věřit nedá. Já jsem se setkala s obdobným chování vlastně u všech svých kamarádek. Postupně jsem je naposílala do háje. Kamarádku neškrťte. Skončila by jste v lochu. Rozhodně se s ní ale přestaňte stýkat a bavit se s ní. A to nadobro. S manželstvím je to horší. To není jako s tou kamarádkou. Rozmyslete si, jestli po takto drastickém pohledu stojí váš manžel za další trvání manželství. Jste si jistá, že je to poprvé? Jste si jistá, že je to naposledy? Dá se vašemu manželovi vůbec po něčem takovém alespoň trochu důvěřovat? Jestli se rozhodnete nadále vytrvat v manželství, tak bych na vašem místě vašemu manželovi asi pořádně zatopila. I když já bych se asi s manželem rozvedla. Tohle je neakceptovatelné. Ale to je podle mě. Rozhodnout se musíte Vy.

johny.bello

Proto raději nemám žádné kamarádky, protože tohle se stává docela často aby kamarádka skončila v posteli s přítelem, manželem té druhé. S kamarádkou bych přerušila veškeré styky a nebavila se s ní. Jenže u vašeho manžela nevím asi bych čekala co mi k tomu řekne a podle toho jednala. Rozhodně bych mu přestala důvěřovat a stále ho podezírala ať právem či neprávem že mi za tou kamarádkou zase zajde a vyspí se s ní. Myslím že by si manželé měli být věrní.

lorja

Nepíšete jak dlouho jste spolu.Měli by jste si s manželem o všem promluvit.Bude to těžké.Ale jestli vám na vašem manželství záleží,nutné.Není nic horšího,než řešit problémy s horkou hlavou.Přeji vám,aby jste našli pro vás nejschůdnější řešení.

Dia

To nejste první ani poslední co toto zažila,tuto kamárádku bych odepsala, ale nejsou všechny stejné určitě budete mít jinou a ne potvoru.Mužský ty to maj jednoduchý,když někdo nabízí, berou, ale nerozvedla bych se kvuli orálu.Držím palce Dia.

panenka

s kamarádkou skoncuj vyhod jí z bytu nebo baráčku a manželovi řekni své.pokud ho miluješ odpust mu.a promluv si s ním okamžitě o vašem vztahu co bude dál

Klarisa

Mě se stalo to samé a dnes jsem rozvedená a s nejlepší kamarádkou jsem se bavila dál,ale nebylo to ono,po pár letech jsem jí dala sbohem ne kvůli sexu,ale něčemu jinému.Ono se to nedá odpustit úplně,je to ve vás a nevymažete to.Nebudete ani jednomu věřit.Já jsem odpustila,ale stejně to špatně dopadlo,řiďte se svým srdcem.

bond73

Asi to muselo byt sokujici,ale domnivate se,ze to byla opravdu kamaradka,kdyz vam svedla manzela,ja tedy ne,byl by zde pro ni nazev,ale na to jsem slusny a nepouziji jej.Neco vam reknu,rozvod v tomto pripade, by byla velka chyba a vite proc,protoze my muzi, vlastne fungujeme instinktivne,co se sexu tyce,takze, kdyz nas k tomu zena vyzve,je to, jako by povinnost a jeste k tomu,kdyz nam nabidne oralni sex,je to bez diskuse a jdeme do toho.Nemyslim si,ze to byla jeho chyba a pokud ona sama, by mu takovou vec nenabidla,on by ji preci neznasilnoval,cha­pete mne ,jak to myslim.Domnivam se,ze vy sama jste mu k tomu dala prilezitost,kdyz jste mu predstavila svou/psudokama­radku/.Myslim,ze by jste mu mela odpustit a pak, dobre vybirala sve pritelkyne,zde je vlastne koren toho problemu,pokud neni akce,neni ani reakce – chapete.Hlavu vzhuru,neni to nic katastrofalni­ho,hold se stalo,ale myslim si ,ze vas manzel miluje pouze vas a toto byl pouze hloupy ulet,nechte to plavat a kamaradce bych ja asi,naplival do oci a povedel by ji,co je zac.Vzhuru do toho,drzim palce.

Wareg

Dobrý den,

kamarádku bych asi neškrtil, vyplývají z toho docela nepříjemné soudní tahanice, plus nějaký čas strávený v chládku jedné z tuzemských věznic.
Je pochopitelné, že nevěra není v manželství nic příjemného, o to hůř se s tím pak druhý partner vyrovnává.
Možná bych poradil zamyslet se nad tím, za jakých okolností se to stalo. Byli opilí? Byly tam city nebo se jednalo o pouhý sex (řekněme fyzickou potřebu)? Hledal manžel uspokojení jinde, protože to není „doma“ v pohodě nebo je naopak záletník?

První byste si měli s manželem sednout a otevřeně a bez emocí si promluvit. Bude to těžký úkol, o kterém se lépe píše, než provádí, ale to je cesta k odpovědi na vaši otázku ohledně možného rozvodu. Rozvod je poslední varianta. Pokud manžel slíbí, že to, co se stalo, byl pouhý „úlet“ a nebude se opakovat, záleží na vás, zda mu dáte ještě šanci a nebo to ukončíte. Jak říkám, rozvod je poslední věc, ale co člověk, to názor…

Michal

Není to nejlepší kamarádka ,nebo jí touha zatměla mozek.Já bych se s takovou kamarádkou rozešel na hodně dlouho.Manželovi to dejte pocítit mlčením.Dlouho­době.A pozor s naprostým klidem,potom není proti vám zbraň.