johana 56

Šetrný prostředek na obličej?

Při nírání syntetickýmí barvami se dostane pár kapek i na obličej.Jak je odstranit bez použití ředidla,nebo jiných chemikálií?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Zkusit odlakovač na nehty.Těch pár kapek umyjte klidně ředidlem a následně vodou a ošetřit krémem nic se Vám nestane já jsem v práci se tak čistil běžně.

Další odpovědi
Terryle

Nebo olej z čajovníku – tea tree oil. Je to přírodní a mám zkušenost, že odstraňuje skoro všecko, včetně velké spousty chemických barev.

MacaM

Mám vyzkoušeno na sobě…Myjo utěrka, netkaná textilie napuštěná ekologickou směsí na mastnoty a další nečistoty (asfalt, smůla, saze, žvýkačka,…)

http://www.okg-family.cz/pro­ducts/detail.php?id=9
Jelikož Vás nelze kontaktovat, kontaktujte mne. Děkuji.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou