Gami.Pet

Seklý notebook

Dobrý den, mám od Vánoc nový notebook Asus a mojí sestře se už dvakrát stalo, že se z ničeho nic sekl, nereagoval, nešel vypnout, ale po pár minutách se vypl. Má prý jedno jádro a já se bojím co to bylo.
Moc děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
No tak byla na fb, a měla zaplí word kde dělala prezentaci, a v tom se sekl, kde byl koupen to nevím byl to dárek. Nefungovala myš a nic a pak se vypl jako my jsme ho vypínali, ale vypl se později.

Nejlepší odpověď
www

Každé zařízení vyžaduje ke správné funkci alespoň základní ovládací gramotnost.
Počítač v rukou nezkušeného laika může plnit často nesmyslné požadavky uživatele a tím dochází k podobným problémům. Počet jader proto nebývá tím pravým důvodem. Pouč proto sestru co a jak se dělá, co naopak nedělá a mašina vám pojede.
Zkušenost

Další odpovědi
Rabi7

Trošku specifikovat :) to že to ma 1 core procesor nám moc nerekne, co na nem delal kdyz se sek? nejspis se prehriva asi. Vic rozved tu otazku prosim

vaclavka222

Nový notebook s jedním jádrem? :D nový z bazoše předpokládám? Hoďte si tam win 95 a při nejhorším ms-dos..

cochee

A neležela s ním náhodou zrovna v posteli? Deka nebo polštář ucpaly větrání, notebook se přehřál a zakousl. Nelézt s noťasem do lůžka a když už, něčím tvrdým (nějakou deskou) ho podložit, nemusí to být zrovna chladicí podložka, ta je stejně jen zadarmo drahá.

Petr70CZ

Zase někdo, kdo tomu absolutně nerozumí, neumí popsat problém {!!!} a chce radit…